Axial SCX10 II Jeep Wrangler 2017 1/10 4WD CRC model RTR

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 1 770,00 zł 1770.00 PLN
quantity szt.
Zyskujesz 35 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Axial
Kod produktu: AXID9060
Pin It

Opis

Model rc Axial SCX10 II Jeep Wrangler 2017

Model Rc Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Model rc popularnego auta ekspedycyjnego Axial SCX10 II Jeep Wrangler 2017 w skali 1:10 jest kompletnie złożony i przygotowany do jazdy. Między stalowe profile ramy zainstalowane jest podwozie z przekładnią, mocowanie zawieszenia, zderzaki i wyposażenie elektro. Gotowa karoseria, aparatura RC. Model jedzie z szybkością aż 5 km/h. Przybliżony czas jazdy z LiPo 2s 5000mAh wynosi 45-60 minut.

Model Rc Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Model Rc Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Funkcjonalne oświetlenie LED

Jeep jest całkowicie oświetlony dla jazdy z nocy reflektorami i światłami obrysowymi z przodu i w tyle. Nie zdążycie w ciągu dnia? Jeździjcie w nocy!

Rama Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Rama ze stalowych profili

Podwozie SCX10 II jest zbudowane z dwóch stalowych profili, które zabezpieczają dostateczną sztywność podwozia. Silnik z przekładnią jest umieszczony w środkowej części, podczas gdy akumulator napędowy jest nad przednim zawieszeniem, czym jest zabezpieczone dostateczne obciążenie przednich kół. Dlatego auto bez problemu poradzi sobie z jazdą również na stromych zboczach. Akumulator jest umieszczony w osi podwozia, także model jest dokładnie wyważony i w czasie jazdy się nie przechyla.

Akumulator Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Przemyślane ułożenie akumulatora

Akumulator ma w modelu dokładnie przeznaczone miejsce, aby zapewnić precyzyjne wyważenie auta. Akumulator ułożony jest w komorze, w przedniej części, aby ciężar był bardziej na przednich kołach, co ulepsza model pokonywanie przeszkód i ostrych podjazdów. Za pomocą ograniczników można dostosować wielkość przegrody do akumulatora.

Model Rc Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Kompaktowa przekładnia

Model SCX10 II jest wyposażony w przekładnię, dostarczającą ogromna siłę wraz z wysokim momentem obrotowym. Elementem kompaktowej przekładni jest sprzęgło cierne, które zwiększa ochronę elementom napędu.

Model Rc Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Dyferencjały

Stale zamknięte dyferencjały tego modelu terenowego zawsze przeniosą maksymalną moc na wszystkie koła i dzięki temu przejedziecie również przez najcięższy teren z dużym nachyleniem, przez głazy i kamienie. Dzięki hipoidalnemu przeniesieniu z kołami stożkowymi można było zmniejszyć rozmiary przekładni i zwiększyć prześwit podwozia.

Model Rc Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Wodoodporna obudowa odbiornika

Nie ma potrzeby posiadania wodoodpornej wersji odbiornika, producent wziął pod uwagę również ten przypadek i wyposażył obudowę odbiornika w uszczelnienie dla przeprowadzenia kabli i wieka.

Koła Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Koła do każdego terenu

Auta RC Axial SCX10 II mają fabrycznie zainstalowane felgi z piankowym wkładem i naklejonymi oponami o dużej przyczepności. Podwozie Axial SCX10 II przez to jest w stanie łatwo pokonać nawet te najcięższe powierzchnie.

Model Rc Axial SCX10 II Jeep WranglerModel Rc Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Realistyczne podwozie

Konstrukcja podwozia SCX10 II została zaprojektowana z naciskiem na jak najbardziej realistyczny wygląd, perfekcyjne własności jezdne do pokonania przeszkód i zarazem maksymalną funkcjonalność.

Przekładnia inspirowana rzeczywistością

Tak jak konstrukcja podwozia SCX10 II w podobnym stylu w została zaprojektowana również przekładnia, która wygląda jak prawdziwy kompaktowy blok przekładni. Ukrywa wyrafinowany mechanizm z kompletnym zestawem łożysk kulkowych i wszystkimi kołami zębatymi ze stali dla niezawodności i trwałości.

Amortyzatory z długim skokiem

Olejowe amortyzatory z ekstra-długim skokiem posiadają regulowane wstępne naprężenie sprężyn i niezawodnie tłumią uderzenia we wszystkich położeniach wahaczy. Nietradycyjne zrealizowane została wykonana kompensacja pojemności wsuniętego tłoczyska za pomocą zbiornika, który jest nierozłączną częścią głowicy tłumika.

Wały homokinetyczne, wahliwe osie

Przednie zawieszenie ma możliwość obrotu aż o 45°, rowkowane półosie CV napędu są zaprojektowane dla wysokiego obciążenia i są w stanie jeździć w trudnym terenie. Dzięki dużemu skręceniu obu zawieszeń możne wyjechać w trudny teren a napędy zawsze przeniosą potrzebna moc.

ESC Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Wodoodporny regulator elektroniczny AE-5

Wodoodporny elektroniczny regulator szczotkowy Axial AE-5 jest kompatybilny z 2-3 ogniwami LiPo lub 6-8 ogniwami MiMH.

 • Typ akumulatora: Regulator obsługuje zastosowanie akumulatorów LiPo i NiMH/NiCd
 • Moc hamulca w neutrum (Drag Brake): Na regulatorze można ustawić moc hamulca na 50 % lub 100%.

Parametry regulatora ustawia się zworami. Oczywiście regulator posiada ochronę termiczną.

Aparatura Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Trójkanałowa aparatura RC Tactic TTX300 z odbiornikiem TR325

Model RC auta jest sterowany nową aparaturą RC Tactic TTX300. Nadajnik pracuje w paśmie 2.4 GHz, ma 3 kanały, poprzednia składana antena została zastąpiona zintegrowaną anteną. Nadajnik jest wyposażony we wskaźnik stanu akumulatora, rewersy serw, podwójne wychylenia kanału kierunku, trymery a dalej możliwości programowania wybranych parametrów.

Odbiornik RC Tactic TR325 ma 3 kanały, zintegrowaną antenę. Proste parowanie za pomocą przycisku na odbiorniku, wskaźnik stanu poprzez diody LED.

Programowalne parametry nadajnika:

 • Ustawiane końcowe punkty kanału kierunku, gazu i 3 kanału
 • Ustawiane rewersy kanału kierunku, gazu i 3 kanału
 • Tryb 3 kanału - można wybrać między 2-położeniowym, 3-położeniowym, 4-położeniowym oraz liniowym (serwo porusza się płynnie). 3 kanał sterowany jest przyciskami na boku rękojeści. W trybach przełącznikowych można ustawić pozycje wychyleń. Trzeci kanał można wykorzystać do najróżniejszych dodatkowych funkcji, np. sterowanie oświetlenia, modułów dźwiękowych itp.

Właściwości modelu RC Axial SCX10 II Jeep Wrangler 2017

 • Nowa aparatura RC Tactic TTX300
 • Oficjalnie licencjonowana karoseria Jeep Wrangler 2017 z gotowym ubarwieniem
 • Model jest kompletnie złożony i przygotowany do jazdy. Wystarczy tylko uzupełnić akumulator napędowy do modelu z ładowarką oraz 4 baterie AA do nadajnika
 • Podwozie SCX10 II nawiązuje do wcześniej sprawdzonego podwozia SCX10
 • Komora akumulatora dzięki ustawianym ogranicznikom pomieści różnej wielkości akumulatory
 • Maksymalny nacisk na detale
 • Bogate akcesoria są już zainstalowane w modelu - lusterka boczne, klamki drzwi, reflektory, wycieraczki szyb itd.
 • Tak jak w prawdziwym aucie, również i ten model RC jest wyposażony w wiele dodatkowych funkcji. W zderzaku jest miejsce dla haka holowniczego, które ma możliwość ustawienia wysokości, ma strzemiona do mocowania haka oraz przeszklenie do możliwości oświetlenia.

Model Rc Axial SCX10 II Jeep WranglerModel Rc Axial SCX10 II Jeep Wrangler

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się złożony model RC auta SCX10 II Jeep Wrangler 2017 4WD z zainstalowanym regulatorem AE-5 z konektorem Deans, szczotkowym silnikiem 35T oraz serwem kierunku TSX45. Nadajnik Tactic TTX300 oraz odbiornik TR325. Gotowa karoseria. Opakowanie z plastikowymi akcesoriami. Instrukcja.

Polecamy zakup

Do uruchomienia należy uzupełnić 4 baterie AA do nadajnika, akumulator napędowy NiMH 6ogn. lub 2-3S LiPo, ładowarkę.

 

Dane techniczne

Typ Crawler
Skala 1:10
Napęd 4WD
Silnik 35T
Regulator AE-5L
Rodzaj napędu Elektryczny
Łożyska kulowe Komplet
Karoseria Jeep Wrangler 2017
Długość 489 mm
Wysokość 239,4 mm
Szerokość 226 mm
Prześwit 77 mm
Waga 2,04 kg
Koła 1.9
Typ opon Nitto Trail Grappler M / T
Amortyzatory Olejowe
Radio Tactic TTX300
Akumulator Brak
Ładowarka Brak

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl