Blade Inductrix Switch Air model BNF

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 240,00 zł 240.00 PLN
quantity szt.
Zyskujesz 4 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Blade
Kod produktu: BLH8380
Pin It

Opis

Blade Inductrix Switch Air model BNF

Myślisz, że widziałeś już wszystko i nic Cię nie może zaskoczyć? Inductrix Switch Air jest hybrydowym latającym skrzydłem, który wystartuje pionowo, zwiśnie i następnie odleci jak samolot. Nieokreślona prędkość minimalna, leci do tyłu i obraca w miejscu. Właściwości VTOL oraz elektronika SAFE nadały modelowi niewiarygodne możliwości. Może latać również w małych przestrzeniach.

Jak to działa? Model ma konstrukcję modularną, de fakto są to dwa modele w jednym, transformuje zmodyfikowany dron Blade Switch na latające skrzydło. Żaden pas do lądowanie nie jest potrzebny. Dzięki swoim możliwościom VTOL (Pionowy start lądowanie) prosto startuje jako dron, potem, po przesunięciu drążka w przód, zacznie latać. Kiedy jest gotowy do lądowania, powoli zniża lot i ląduje pionowo jak dron.

Mikro dron Inductrix Switch przeszedł do trzeciej fazy swojego projektu. Po pierwszej wersji, w której przedstawił się jako zwykły dron nastąpiła wersja z funkcją poduszkowca, aż w końcu teraz jako nowy samolot hybrydowy VTOL. Kompletne sterowanie zapewnia elektronika drona, który jest zamocowany na skrzydle. Elektronika ma zintegrowaną elektroniczną stabilizację z ochroną SAFE, dzięki której sterowanie lotem staje się bardzo proste. Skrzydło nie ma żądnych sterów, cztery śmigła w centropłacie modelu zapewniają kompletne sterowanie.

Inductrix Switch Air dzięki modularnej koncepcji w kilka sekund szybko zmienia się z samolotu na dron. Nie są wymagane żadne przyrządy i nie musicie nawet odłączać akumulatora! Model ze względu na niską masę jest przeznaczony do latania wewnątrz budynków lub na zewnątrz przy bezwietrznej pogodzie. Skrzydło wykonane jest z wytrzymałej pianki, model ma diody LED stanu oraz opcjonalne oświetlenie pozycyjne (należy dokupić). Kolor LED jest programowalny.

Macie dron Inductrix Switch i chcecie wypróbować funkcję Air? Jest to możliwe po dokupieniu skrzydła, uchwytów oraz kabla programowania BLH7840 za pomocą którego można ściągnąć oprogramowanie Air.

Właściwości modelu Inductrix Switch Air

  • Produkowany w wersjach Ready-to-Fly oraz Bind-N-Fly® Basic
  • Właściwości VTOL
  • Funkcja SAFE
  • Do latania Indoor
  • Wytrzymałe piankowe skrzydło
  • Prosta zmiana z samolotu na dron
  • Programowalne diody LED

Konstrukcja modularna

Konstrukcja modularna Inductrix Switch Air wykorzystuje taką samą koncepcję oraz technologię sterowania lotu jak dron Inductrix Switch, dlatego można łatwo wymienić elementy i udostępniać części.

Funkcja SAFE

Bardzo proste sterowanie jw odróżnieniu od zaawansowanego systemu lotu zapewnia software systemu SAFE które zapewnia stabilizację, proste sterowanie i ochronę położenia w locie.

VTOL (Vertical Takeoff and Landing)

Pilotaż modelu samolotu bywa cięzki, ale nie z modelem Switch Air. Dzięki funkcji VTOL Inductrix Switch Air, start odbywa się prostym dodaniem gazu, model wzniesie się pionowo, ... do lotu w należy przesunąć drążek w przód. Kiedy potrzeba wylądować, zwolnić i opadać. Jest to tak proste, że można latać również w ciasnych pomieszczeniach.

Programowany kolor LED

Z opcjonalnymi diodami LED można łatwo dołożyć swój wygląd. Wystarczy tylko podłączyć je do dostępnego gniazda i taśmą do modelu. Zwiększy to widoczność i uatrakcyjni zabawę dzięki takiej małej innowacji.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl