Producenci

E-flite Cargo EC-1500 Twin SAFE Select BNF Basic

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 2-5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 2 110,29 zł 2110.29
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Samolot zdalnie sterowany E-flite Cargo EC-1500 Twin SAFE

Model samolotu Rc E-flite® EC-1500 Twin o rozpiętości 1,5 m to dwusilnikowa maszyna transportowa, która napędza dwa silniki prądu przemiennego za pomocą 5-łopatowych śmigieł przeciwnych. Ma klapy, podwozie z kierowanym kołem, oświetlenie LED i narty do startu na śniegu. Ponadto, funkcjonalne drzwi ładunkowe i zawarte naklejki z możliwością dodania do modelu i należących do sił powietrznych, wojska, straży przybrzeżnej, korpusu morskiego lub marynarki wojennej.

E-flite® EC-1500 Twin ma innowacyjną konstrukcję, która oferuje wyjątkowe wrażenia dzięki szerokiemu zakresowi prędkości lotu i opcji trybu lotu z danymi opcjami obwiedni lotu. Projekt został zainspirowany dwusilnikowym samolotem transportowym i transportowym, ale oferuje takie zastosowania, w których może latać jako model szkoleniowy o dużym zakresie prędkości i niskiej minimalnej prędkości z ochroną obwiedni lotu SAFE, lub jako model sportowy ze standardową obwiednią lotu podstawowych akrobatyki lub jako agresywna maszyna na granice akrobatyki 3D! Jest to możliwe dzięki mocnemu napędowi dwóch silników prądu przemiennego z 5-łopatowymi przeciwbieżnymi śmigłami, a także starannej konstrukcji modelu płatowca o dużej powierzchni skrzydła z odpowiednim profilem i dużymi klapami wieloczęściowymi.

Wszechstronność modelu podkreśla wybór podwozia, dzięki któremu można latać na trawie i mniej zadbanych nawierzchniach, z dołączonymi nartami można latać na śniegu, a jeśli chcesz, możesz kupić pływaki EFLA550 i latać na wodzie. Co więcej, model ma zainstalowane oświetlenie LED, funkcjonalne drzwi ładunkowe i naklejki w celu identyfikacji modelu dla sił powietrznych, wojska, straży przybrzeżnej, piechoty morskiej, marynarki wojennej i innych jednostek.ładunek

Unikalne umiejętności

Zaczyna z nim początkujący i zaspokoi nawet wymagającego pilota. Posiada oświetlenie LED i składane drzwi ładunkowe. Możesz dać mu kamerę, zamontować narty na śniegu lub zamówić i zamontować pływaki. Leć na wybiegu, na śniegu i po wodzie.

Opcje konfiguracji skrzydła

Funkcjonalne klapy są podzielone i dlatego możesz mieć większy obszar klap lub lotek. Lub możesz mieszać skrzydła na klapach i mieć skrzydła na całej rozpiętości skrzydła. Zręczność modelu jest wtedy nieporównanie większa, a model jest wtedy akrobatą z dwoma silnikami.

Kompatybilny z 3S i 4S LiPo

Model jest wyposażony w dwa wysokowydajne silniki prądu przemiennego z 5-łopatowymi przeciwbieżnymi śmigłami oraz dwa regulatory prądu przemiennego z kablem Y i złączem EC5, które są kompatybilne z akumulatorem LiPo 3S 3200-6400 mAh, który jest wystarczający do normalnego sportowego latania. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości modelu, użyj baterii LiPol 4S ze złączem EC5 lub IC5 do zawieszania i zaawansowanej akrobatyki.

Funkcjonalne drzwi ładunkowe

Zainstalowane serwo steruje drzwiami ładunkowymi o wymiarach 65 x 107 mm i przestrzenią ładunkową 65 x 107 x 323 mm. Może być używany do transportu i lądowania ładunków, takich jak spadochrony, cukierki, zrzuty i tym podobne.

Kontrola modelu

W modelu zainstalowano w sumie 8 serwomechanizmów, mają one metalowe koła zębate na sterach, stery mają niezawodne zawieszenie, a kierowane przednie koło ma własne serwo. Oddzielny BEC zapewnia niezawodne zasilanie systemu pokładowego.

Oświetlenie ledowe

Realistyczne lądowanie LED, nawigacja i migające światła LED są instalowane fabrycznie i zasilane z akumulatora.

Wszechstronne opcje dzięki akcesoriom

Cargo EC-1500 umożliwia start z różnych nawierzchni lub ze śniegu przy użyciu dołączonych nart. Możesz także zainstalować opcjonalny zestaw pływakowy EFLA550 (sprzedawany osobno) za pomocą dołączonych akcesoriów montażowych i latać na powierzchni wody.

Łatwy i szybki montaż

Nie potrzebujesz żadnego kleju do końcowego montażu i możesz mieć EC-1500 gotowy do lotu przed naładowaniem akumulatora! Dwuczęściowe skrzydło z innowacyjnym zestawem głośnomówiącym można podłączyć w celu łatwego przechowywania i transportu. Stosowane są śruby skrzydełkowe, które są dokręcane ręcznie, więc do montażu / demontażu w terenie nie są potrzebne żadne narzędzia.

Duży, lekki i wytrzymały

Nie daj się zwieść rozpiętości skrzydeł wynoszącej 1,5 m, dzięki dużemu skrzydłu, masywnemu kadłubowi i dużym powierzchniom ogona z wysokim sterem, EC-1500 jest większy, niż mogłoby się wydawać. Jest jednak nadal lekki i wyjątkowo trwały dzięki kompozytowemu lekkiemu i sztywnemu materiałowi EPO, z którego wykonany jest model.

Możliwość wyboru oznaczenia

Załączony arkusz kalkomanii pozwala dostosować kolor modelu do własnych pomysłów. Są naklejki dla lotnictwa cywilnego, wojska, straży przybrzeżnej, marines i marynarki wojennej.

Zainstaluj własną kamerę w modelu

Magnetycznie zabezpieczony przód kadłuba można łatwo usunąć, a kamerę sportową (GoPro® itp.) Można zainstalować, aby rejestrować lot modelu (kamery nie są dołączone). Możesz również zainstalować oddzielną kamerę FPV w przestrzeni montażowej u góry magnetycznie zabezpieczonej górnej pokrywy nad kabiną (kamera FPV / VTX nie wchodzi w skład zestawu).

Stabilizacja AS3X ™

Odbiornik Spektrum AR636A jest wyposażony w technologię AS3X, która pomaga ustabilizować model w locie. Odbiornik zawiera trójosiowy żyroskop MEMS i akcelerometr, a dzięki elektronicznej stabilizacji sterowanie modelem jest uproszczone, np. Przy wietrznej pogodzie. Model reaguje podobnie do znacznie większego modelu, a jego lot jest spokojny bez zachowania pełnej kontroli. AS3X zapewnia większą pewność jazdy.

SAFE Select technology ™ dla początkujących

Dzięki zastosowanej technologii SAFE Select nawet mniej doświadczony pilot może kontrolować model . System SAFE zapobiega przekroczeniu nachylenia podczas pokonywania zakrętów, a także ogranicza podjazdy i zjazdy. Zwolnienie dźwigni sterujących kontrolera powoduje powrót modelu do lotu poziomego. Funkcje te zostaną docenione zwłaszcza przez początkujących pilotów, którzy nie są jeszcze w pełni pewni modeli jazdy.

Jak sugeruje nazwa SAFE Select, jest to funkcja opcjonalna - od Ciebie zależy, czy chcesz użyć, czy wyłączyć technologię SAFE. Metoda parowania określa, czy funkcja SAFE ma być włączona, czy wyłączona. Możliwe jest również włączanie i wyłączanie funkcji SAFE za pomocą wolnego kanału nadajnika.

Zalety funkcji SAFE Select ™:

 • Ogranicza maksymalne nachylenie modelu, a tym samym zapobiega przemieszczaniu się modelu do korkociągu.
 • Automatycznie ustawia model w locie poziomym po zwolnieniu dźwigni sterujących nadajnika
 • Korzystając z wolnego kanału, system SAFE można włączać i wyłączać podczas lotu.

Cechy modelu samolotu RC E-flite Cargo EC-1500

 • Unikalna konstrukcja modelu do powolnego lotu modelu, latania sportowego i agresywnej akrobatyki 3D
 • Pakiet obejmuje narty do latania zimą na śniegu
 • Możesz zdjąć z wody za pomocą dołączonych elementów montażowych i opcjonalnego zestawu pływaka EFLA550
 • Potężny napęd AC jest kompatybilny z akumulatorami LiPo 3S do 4S o pojemności 3200-6400 mAh
 • Korzystając z baterii 4S, jest wystarczająca moc do akrobatyki 3D i zawieszenia!
 • Podzielone klapy mogą być połączone taśmą z tworzywa sztucznego jednocześnie ze sobą lub zewnętrzną część z lotkami
 • Drzwi ładunkowe z napędem serwo (65 x 107 mm) o głębokości wewnętrznej 323 mm
 • 8 zainstalowanych serwomechanizmów, 7 z metalowymi zębatkami, jeden z nylonem
 • Sterowane koło dziobowe i oddzielne przełączane BEC dla niezawodnego układu sterowania
 • Zainstalowany 6-kanałowy odbiornik 2.4GHz Spektrum přijím z technologią DSMX®
 • Niezrównana stabilność i dokładność technologii AS3X® dla płynniejszego lotu
 • Zainstalowane diody LED lądowania, nawigacji i migające światła
 • Magnetycznie zabezpieczoną dziobową pokrywę kadłuba można zdjąć, aby ułatwić instalację opcjonalnej kamery
 • Kamerę można również umieścić w przestrzeni nad kabiną pod pokrywą do zdejmowania
 • Linie paneli i szczegóły makiety są zaznaczone na powierzchni
 • Dołączone naklejki określające oznakowanie samolotu
 • Do montażu nie są wymagane żadne narzędzia, śruby z dużym łbem są dokręcane ręcznie
 • Nie ma potrzeby żmudnego podłączania złączy, połączenia głośnomówiącego
 • Bardzo lekki i wyjątkowo trwały, wzmocniony kompozytem latawiec wykonany z materiału EPO

Parametry techniczne

 • Rozpiętość: 1524mm
 • Długość: 1190mm
 • Masa do lotu: 2545-2800g
 • Powierzchnia nośna: 36,6dm²
 • Obciążenie powierzchni: 70-77g/dm²
 • Napęd elektro: 2x trójfazowy 15BL 650Kv
 • Odbiornik: Spektrum AR636 AS3X i SAFE
 • Zalecany akumulator: LiPo 3200 - 4000mAh 3S lub 4S EC5 / IC5
 • Serwa: 9g mini Metal, 1 szt 9g mini
ładunek

Zawartość zestawu

Gotowe elementy modelu z zainstalowaną elektroniką: 6-kanałowy odbiornik Spektrum™ AR636, 2 szt silników trójfazowych 650Kv BL, 2 szt trójfazowych regulatorów 40A z Y kablem z konektorem EC5, 7szt serw MG 9g, 1 serwo 9g.

Polecamy zakup

Do uruchomienia potrzebny jest co najmniej 6-kanałowy nadajnik Spektrum, akumulator LiPo o napędzie 11,1 V 3200 - 5000 mAh ze złączem IC5 i odpowiednia ładowarka do akumulatora LiPo. Aby uzyskać wyższą wydajność, model może być również zasilany 4-ogniwowymi akumulatorami LiPo, ale do normalnej pracy użycie 3-ogniwowego akumulatora LiPo jest w pełni wystarczające.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl