Hobbyzone T-28 Trojan S model RTF SAFE

Dostępność: brak towaru
Cena: 589,00 zł 589.00 PLN
quantity szt.
Zyskujesz 11 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: HobbyZone
Kod produktu: HBZ5600
Pin It

Opis

Samolot Hobbyzone T-28 Trojan S

model z technologią SAFE

Model samolotu rc Ultra Mikro T-28 Trojan S RTF SAFE. Dzięki technologii SAFE nauka pilotażu i sterowanie modelu jest o wiele prostsze. Funkcje asystenta przy starcie i lądowaniu, wybór trybów lotu dla początkujących i zaawansowanych pilotów, przycisk ochrony Panika. Model jest kompletnie złożony i przygotowany do lotu.

T-28 Trojan był samolotem treningowym U.S. Army, używanym w latach 1950 -1970. Oryginalny Trojan miał ramową kabinę i mocny silnik, który rozpędzał go do prędkości ponad 280 mil na godzinę. Teraz i Wy możecie sterować tą repliką. Trojan jest przeznaczony nie tylko dla wszystkich miłośników półmakiet samolotów wojskowych.

T-28 Trojan S SAFE RTF jest wyposażony w inteligentną technologię SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope), która maksymalnie zwiększa bezpieczeństwo lotu i zapewnia spokojny lot. Zarazem zachowana jest pełna sterowność modelu, także pilot ma wrażenie maksymalnego bezpieczeństwa. Najnowsza technologia dla bezpiecznej nauki latania zapewnia nie tylko spokojny i stabilny lot (AS3X), ale również ma funkcję sprowadzenia modelu do lotu poziomego jednym przyciskiem. Jeśli początkujący pilot doprowadzi do niestabilnego położenia, wystarczy wcisnąć przycisk, a model sam przejdzie do położenia poziomego. Po zwolnieniu przycisku dojdzie natychmiast do przywrócenia sterowanie ręcznego.

Do sterowania można wybrać jeden z trzech trybów lotu.

 • Tryb Początkujący, ma ograniczone nachylenie sterem wysokości i lotkami, przy zwolnieniu drążków do neutrum model ustawi się w położeniu poziomym, obroty silnika są regulowane według wznoszenia lub opadania oraz działa asystent przy starcie i lądowaniu.
 • Tryb Zaawansowany, ma włączoną stabilizację lotu AS3X i są ograniczone ekstremalne płożenia w locie. Jest już tutaj duża swoboda sterowania i minimalna korekta lotu.
 • Tryb Ekspert, jest już bez ograniczenia położeń w locie, jest bez pomocy SAFE. Funkcja AS3X działa dla sprawnego lotu. Można dowolnie korzystać z przycisku Panika.

T-28 Trojan S RTF jest kompletnie przygotowany do lotu

Model ma zainstalowany silnik z regulatorem, serwami i odbiornikiem.

Doskonałe własności lotne

Realistyczny wygląd, starty i lądowanie z ziemi. Wystarczy tylko naładować akumulator LiPol zawartą ładowarką USB i latać. Jest przeznaczony dla początkujących i średnio zaawansowanych pilotów. Aparatura RC jest w paśmie 2,4GHz, wszystko, co jest potrzebne znajduje się w zestawie.

Podwozie

Przednia goleń jest sterowania, więc start i lądowanie są bardzo łatwe. Do latania na trawie podwozie można łatwo zdjąć.

 • Technologia SAFE™ oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa
 • Technologia SAFE™ pomaga ze startem i lądowaniem
 • Natychmiastowe odzyskiwanie kontroli lotu z trybem przycisku Panika
 • Tryby lotu Początkujący, Zaawansowany i Ekspert do szybkiej nauki
 • Sterowane są 4 funkcje - gaz, kierunek, wysokość i lotki
 • Lekka i zarazem wytrzymała konstrukcja idealna dla początkujących pilotów
 • Akumulator LiPo 150mAh 1S oraz ładowarka USB
 • Trójkołowe podwozie dla ułatwienia kołowania
 • Zawiera 6-kanałowy nadajnik E-flite® MLP6DSM 2,4GHz DSMX®
 • Zainstalowany jest silnik szczotkowy 8mm z przekładnią
 • Zainstalowana kompletna elektronika
 • Wszystko potrzebne znajduje się w zestawie

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się 6-kanałowy nadajnik E-flite® MLP6DSM 2,4GHz DSMX®, akumulator LiPo 150mAh 1S oraz ładowarka USB, zainstalowana kompletna elektronika wraz z serwami, silnikiem i regulatorem. Instrukcja w języku polskim.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl