Producenci
Promocje
HPI Silnik szczotkowy Saturn 35T 540
HPI Silnik szczotkowy Saturn 35T 540

44,90 zł

Cena regularna: 52,00 zł

szt.
HPI Racing - UNIVERSAL CENTER DRIVE SET 66mm (ASSEMBLED/2pcs)
HPI Racing - UNIVERSAL CENTER DRIVE SET 66mm (ASSEMBLED/2pcs)

62,00 zł

Cena regularna: 73,00 zł

szt.
HPI Racing - Klucz mały do modeli rc
HPI Racing - Klucz mały do modeli rc

10,00 zł

Cena regularna: 12,00 zł

szt.
HPI Racing - Włącznik do modeli nitro
HPI Racing - Włącznik do modeli nitro

34,00 zł

Cena regularna: 40,00 zł

szt.
HPI Racing -  Obudowa amortyzatorów Bullet 2 szt.
HPI Racing - Obudowa amortyzatorów Bullet 2 szt.

25,50 zł

Cena regularna: 30,00 zł

szt.
TRAXXAS - Pojemnik na elektronikę
TRAXXAS - Pojemnik na elektronikę

37,00 zł

Cena regularna: 43,00 zł

szt.
TRAXXAS - elementy układu napędowego
TRAXXAS - elementy układu napędowego

36,00 zł

Cena regularna: 42,00 zł

szt.
TRAXXAS - Osłona przekładni głównej z telemetrią
TRAXXAS - Osłona przekładni głównej z telemetrią

14,00 zł

Cena regularna: 16,50 zł

szt.
TRAXXAS - filtr powietrza
TRAXXAS - filtr powietrza

30,00 zł

Cena regularna: 35,08 zł

szt.
TRAXXAS - obudowa przekładni
TRAXXAS - obudowa przekładni

42,00 zł

Cena regularna: 49,00 zł

szt.
TRAXXAS - komplet opon z wkładkami 1/16 2szt.
TRAXXAS - komplet opon z wkładkami 1/16 2szt.

34,50 zł

Cena regularna: 40,64 zł

szt.
TRAXXAS - prowadzenie anteny
TRAXXAS - prowadzenie anteny

4,00 zł

Cena regularna: 5,07 zł

szt.

Samolot Hobbyzone Carbon Cub S2 1.3m SAFE RTF, Smart

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 820,00 zł 1820.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: HobbyZone
Kod produktu: HBZ32000
Pin It

Opis

Samolot Hobbyzone Carbon Cub S2 1.3m SAFE RTF, DXS Smart

Model Carbon Cub S2 w nowej konstrukcji z funkcją SAFE i różnymi trybami lotu, nadajnikiem Spektrum DXS DSMX i telemetrią, odbiornikiem Spektrum Serial Micro SRXL2 DSMX, jednostką sterującą GPS (opcjonalny moduł GPS SPMA3173), akumulatorem LiPo Spektrum Smart LiPo 3S 2200mAh i inteligentną ładowarką S120.

Carbon Cub S2 jest wyposażony w ekskluzywną technologię SAFE® (Sensor Assisted Flight Envelope), dzięki czemu możesz skorzystać z ochrony obwiedni lotu. System SAFE zapewnia przechył i wznoszenie lub opadanie do maksymalnych wartości granicznych. Modelu nie można ustawić w ekstremalnych pozycjach lotu i po ustawieniu dźwigni sterujących w położeniu neutralnym model wyrówna do lotu poziomego. Możesz natychmiast powrócić do stabilnego lotu dzięki Panic Recovery (przycisk Panic), jeśli stracisz orientację lub z nietypowej pozycji lotu. Duże koła pozwalają na start i lądowanie na różnych nawierzchniach, w tym na trawie, ścieżkach, drogach gruntowych lub chodnikach. Dodatkowo można zainstalować opcjonalne pływaki do startu z wody - zwiększając wszechstronność i możliwości modelu.

Dostępne nowe funkcje telemetrii

Carbon Cub S 2 jest wyposażony w trójfazowy regulator 30A z telemetrią, który dostarcza do nadajnika DXS, będącego częścią wersji RTF, dane o napięciu akumulatora napędowego. Jeśli używasz zgodnego nadajnika Spektrum G2, będziesz mieć dostęp do szeregu danych telemetrycznych związanych z wydajnością systemu w czasie rzeczywistym, w tym prędkości obrotowej silnika, prądu, napięcia akumulatora i innych za pośrednictwem menu Spektrum ™ AirWare. Dodatek ekskluzywnych komponentów Spektrum Smart, w tym akumulatora litowo-polimerowego (LiPo) i ładowarki, ułatwia prawidłowe i bezpieczne ładowanie.

Model jest wzorowany na samolocie Cub Crafters, który w nowoczesnej konstrukcji modelu wyposażony jest w ekskluzywną i innowacyjną technologię SAFE z możliwością montażu opcjonalnego modułu GPS. Jeśli wybierzesz opcjonalny moduł GPS, będziesz mieć dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak automatyczne lądowanie, krążenie Holding Pattern i wirtualny płot, które ułatwiają praktycznie każdemu początkującemu pilotowi udany pierwszy lot. Ale są też inne opcje modelu, jak dodatkowe turbulatory skrzydeł, duże koła Tundra oraz opcjonalne klapy lub pływaki. Dzięki temu model jest bardzo uniwersalny, nawet do zaawansowanego latania i dalszego rozwijania umiejętności pilota.

RTF - przygotowany do lotu

W pakiecie znajdziesz wszystkie komponenty potrzebne do przygotowania się do lotu i do samego lotu. Ready-to-Fly (RTF) zawiera części modelu z pełni zainstalowaną elektroniką, nadajnik z bateriami AA, baterię SMART LiPo i ładowarkę SMART.

Akumulator i ładowarka Spektrum Smart w zestawie

Wersja RTF zawiera akumulator Spektrum 3S 2200mAh Smart LiPo i ładowarkę S120 USB-C Smart, którą można zasilać z różnych zasilaczy USB. Po prostu podłącz akumulator do ładowarki, a wyjątkowa inteligentna technologia SMART rozpocznie ładowanie z optymalną wydajnością, aby automatycznie i bezpiecznie ładować akumulator.

Trwała konstrukcja

Model jest wykonany z mocnego i bardzo wytrzymałego materiału Z-Foam. Model wyróżnia się spokojnym lotem dzięki skrzydłu o profilu pół-symetrycznym, dzięki czemu lot jest dość powolny i bardzo stabilny. Szerokie trójkołowe podwozie ma sterowalne przednie koło, dzięki czemu start i lądowanie stają się bardzo łatwe.

Łatwy dostęp do akumulatora

Carbon Cub S 2 jest dostarczany z zainstalowaną kompletną elektroniką i napędem

Duże koła Tundra

Duże balonowe koła Carbon Cub S2 mogą bezpiecznie amortyzować model na nierównych i szorstkich powierzchniach, na których większość modeli tego rozmiaru nie mogła sobie poradzić.

Opcjonalne klapy

Funkcjonalne klapy to opcja na gładki start i lądowanie na krótkich odległościach. Ta funkcja wymaga 7-kanałowego nadajnika Spectrum, serw i przedłużaczy. (które są sprzedawane oddzielnie - nadajnik z zestawu RTF nie jest kompatybilny do zastosowania klap)

Opcjonalne pływaki

Pływaki są opcjonalną opcją konwersji na wodnosamolot i latania nad powierzchnią wody. Instalacja zajmuje tylko kilka minut, a wszystkie niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie i zestawie pływaka (HBZ7390 - sprzedawane osobno)

Funkcje lotu, które pomagają początkującym podczas pierwszego lotu.

Panic Recovery

Jeśli kiedykolwiek stracisz kontrolę nad modelem w bardziej zaawansowanych trybach lotu, po prostu przełącz się na tryb dla początkujących i zwolnij drążki. Technologia SAFE® Plus automatycznie przywraca samolot do lotu prostego.

Tryb – Początkujący

Początkujący, ma ograniczone nachylenie steru wysokości i lotek, po puszczeniu drążków do pozycji neutralnej model stabilizuje się w pozycji poziomej, prędkość obrotowa silnika jest regulowana w zależności od wznoszenia się lub opadania, a także wspomaganie startu i lądowania.

Tryb zaawansowany

Tryb zaawansowany ma większe nachylenie modelu, ale nie przewróci się na plecy ani nie upadnie. Pozycje lotu są ograniczone do około 60° przechylenia. Już teraz jest duża swoboda kontroli i wprowadzane są minimalne poprawki lotu. Podczas lotu powyżej 15m automatyczne porównywanie modelu do pozycji poziomej po zwolnieniu drążków nie działa.

Tryb ekspert

W trybie lotu Expert sterowanie jest całkowicie wolne, bez poprawek i bez ograniczeń pozycji lotu. Możesz nawet latać na plecach i wykonywać akrobatyczne manewry.

Nadajnik Spektrum DXS

7-kanałowy nadajnik RC Spektrum DXS obsługuje technologię Spektrum™ Smart do telemetrii regulatorów Smart i akumulatorów Smart LiPo. Dzięki możliwości programowania za pomocą komputera lub urządzeń mobilnych w łatwy sposób można wgrać gotowe ustawienia do nadajnika. Za pomocą programowania z nadajnika można łatwo ustawić rewers kanału i zmianę mode bez użycia kabla. Nadajnik ma pełny zakres, odporność na zakłócenia DSMX®, zaawansowaną telemetrię i sprawdzoną ergonomię nadajnika. Rejestracja i aktualizacja nadajnika jest możliwa za pośrednictwem komputera PC z opcjonalnym kablem USB do programowania (dostępny osobno). Nadajnik jest skonfigurowany tak, aby zapewnić korzyści technologii SAFE® z kompatybilnymi odbiornikami wyposażonymi w funkcję SAFE.

Telemetria napięcia akumulatora

Nadajnik posiada 4 diody na przodzie obudowy pod wskaźnikiem napięcia baterii nadajnika, które informują o stanie akumulatora napędowego. Cztery zielone diody LED świecą się, gdy akumulator jest w pełni naładowany, 3 wskazują napięcie od połowy do pełnego naładowania, 2 w połowie naładowane i jedna dioda LED, gdy akumulator jest prawie pusty.

Kupując opcjonalny moduł GPS, otrzymujesz SAFE Plus!

AutoLand, lądowanie wspomagane

Po aktywacji i naciśnięciu przycisku funkcja lądowania wspomaganego AutoLand jest aktywowana, a Carbon Cub S + ląduje niezależnie w miejscu inicjalizacji podczas startu. Możesz przerwać automatyczne lądowanie w dowolnym momencie, po prostu naciskając przycisk, aby ominąć przeszkody lub dostosować kierunek, lub jeśli nie ma niebezpieczeństwa, pozwól systemowi pracować, aby doprowadzić model do bezpiecznego lądowania. Gdy zdobędziesz więcej pewności siebie, możesz przejąć większą kontrolę i ostatecznie nauczyć się lądować bez niczyjej pomocy.

Holding Pattern - okrążanie nad punktem startu

Ta poręczna, ekskluzywna funkcja SAFE Plus w zasadzie pozwala na „wstrzymanie” lotu, tak aby po aktywowaniu i szybkim naciśnięciu przycisku model automatycznie powrócił do pozycji powyżej punktu startowego GPS i krążył do czasu, aż polecenie zostanie anulowane. To świetny sposób na bezpieczne przekazanie kontroli znajomemu lub odzyskanie kontaktu wzrokowego, jeśli nie masz kontroli i nie znasz pozycji modelu.

Virtual Fence - wirtualne ogrodzenie

Bardzo łatwo jest pozwolić modelowi polecieć za daleko, ale dzięki Virtual Fence nie musisz się już martwić, ponieważ tworzy niewidzialną granicę, której model nie przekroczy. Kiedy osiągnie ten limit, automatycznie odwraca się i leci z powrotem, a następnie macha skrzydłami, aby poinformować, że przywrócono kontrolę.

Polecamy zakup

Wszystko, co potrzebne, jest zawarte w zestawie. Wskazane jest dokupienie zapasowego akumulatora LiPo 2200mAh 3S 11,1V, modułu GPS dla możliwości funkcji SAFE Plus. Wygodne jest zastosowanie mocniejszej ładowarki, takiej jak ładowarka Spektrum Smart S2100 2x100W AC.

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera model samolotu RC HobbyZone® Carbon Cub S2 1,3m, nadajnik Spektrum DXS 2,4GHz w trybie 2 (przepustnica po lewej stronie), zainstalowany odbiornik Spektrum Serial Micro SRXL2 DSMX, jednostka sterująca, regulator AC 30A, silnik AC Parkzone 480 BL Outrunner 960Kv, serwa 4szt, akumulator LiPo Spectrum Smart LiPo 11,1V 2200mAh 30C IC3, ładowarka Spectrum Smart S120 20W USB, baterie 4xAA do nadajnika i instrukcja obsługi.

Parametry
  • Rozpiętość: 1300mm
  • Długość: 865mm
  • Masa do lotu: 1050mm
  • Napęd elektro: Trójfazowy 480, 960 kv

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl